Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją influencer marketingu, która łączy potrzeby twórców z celami marek, tworząc efektywne kampanie. Sprawiamy, że praca naszych klientów i twórców staje się prostsza.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

INFLUENCER MARKETING

Realizujemy skuteczne działania z influencerami ze wszystkich segmentów tematycznych na YouTubie, TikToku, Instagramie i Twitchu.

Nasz doświadczony zespół pasjonatów mediów społecznościowych doskonale rozumie, że każda marka ma unikalne cele i potrzeby, dlatego tworzymy spersonalizowane strategie. Dzięki dopasowaniu do charakterystyki marki i profilu influencera dostarczamy klientom przekonujące i skuteczne kampanie. Dbamy o każdy etap kampanii – od doboru twórców, przez kreatywne pomysły i planowanie, aż po śledzenie i analizę wyników. To jednak nie wszystko! Możesz powierzyć nam również realizację płatnej kampanii na TikToku, a nawet organizację wydarzenia z twórcami.

Budujemy partnerskie relacje z internetowymi twórcami, wspierając ich rozwój i realizując z nimi kampanie dla marek z różnych branż.

Rozumiemy, że sukces internetowego twórcy to nie tylko liczby, ale również pasja, autentyczność i oddanie swoim widzom. Nasze podejście wyróżnia się traktowaniem potrzeb influencerów z takim samym priorytetem, jak potrzeb naszych klientów. Dzięki bliskiej relacji z podopiecznymi jesteśmy w stanie dokładnie zrozumieć ich specyfikę pracy oraz cele. To przekłada się na lepsze dopasowanie influencerów do działań promocyjnych, a także bardziej autentyczne i efektywniejsze kampanie.

INFLUENCER MANAGEMENT

Przykładowe realizacje

Twórcy

Zaufali nam

Nasz zespół

Chcesz do nas dołączyć?

Sprawdź aktualne oferty pracy

Nie widzisz niczego dla siebie, ale chcesz z nami pracować? Śmiało wyślij swoje zgłoszenie na adres praca@rokmates.com! Jesteśmy w trakcie nieustannego rozwoju, więc może to właśnie Ciebie potrzebujemy 😉

Kontakt

Rokmates

ul. Lewicka 4/21
02-547 Warszawa

Olaf Kuitkowski
+48 505 854 906

Dane rejestrowe

NIP: 5252850924
KRS: 0000882573

Jesteś przedstawicielem marki lub influencerem? Napisz do nas!
contact@rokmates.com

InstagramLinkedin